Uncategorized

Міжнародний день захисту дітей

Щорічно 1 червня у всьому світі святкують День захисту дітей.

Нині кожен наш день – це день захисту дітей. Щодня, читаючи новини,  у сухій страшній статистиці бачиш обірвані маленькі життя. І з-поміж сотень тисяч страшних фото на тебе дивиться Злата з Одеси, Сашко з Київщини, Ліза з Вінниці і ще сотні і сотні дитячих очей, які більше ніколи не побачать світ. І не створив ще всесвіт того виміру материнської любові до своїх дітей. Під час війни вона глибша, доросліша, міцніша, бо цінуєш кожну хвилину поруч з ними. І поміж тривогами душевними та повітряними з усіх сил намагаєшся не дати їм втратити дитинства. Бо саме за наших дітей ми зараз і боремося!

Сьогодні, як ніколи, перед Украіною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей у зв‘язку з ескалацією насильства, бойових дій на території  нашої держави. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися і навчатися для кращого майбутнього. І це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у бібліотеках КЗ «Сторожинецька публічна бібліотека» відбулися ознайомчі екскурсії до бібліотек закладу для дітей.

А в перший день літа відбулася низка заходів, в тому числі і поза межами бібліотек:  «Хай струни святково бринять знову й знову. І радість не гасне у юних серцях. Промічником сонця торкне веселково . Хай щастю дитини не буде кінця” (розважальна програма у бібліотеці с.Ропча); “Дитячі мрії на асфальті” (малюнки на вулиці у с.Слобода-Комарівці); «Візит до бібліотечного краєзнавчого музею» (бібліотека с.Бобівці); «Країна дитячих мрій – Україна!» – цикл літературно-пізнавальних заходів  та розвиваючих інтелектуальних ігор  на свіжому повітрі (Сторожинецька дитяча бібліотека).

Міжнародний день захисту дітей – це не просто веселе свято для наших діточок, а й нагадування дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб діти росли здоровими та щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами. А ще діти повинні мати відчуття повної безпеки, любові та підтримки. Бути частиною повноцінної сім’ї, бавитися та пустувати, не остерігаючись тривог.

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Тож будьмо сильними, щоб захистити майбутнє, що живе у наших дітях. Нехай вони ростуть під щоденним Божим захистом. Любіть їх, захищайте тому, що вони – ДІТИ. Даруйте їм свою турботу, увагу та час вже сьогодні.

Поділитись цим записом:
ivanna
Автор матеріалу: ivanna

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *